Odzyskiwanie danych z dysków HDD

Dysk twardy, (ang. hard disk, hard disk drive) - hermetycznie zamknięty, składający się kilku wirujących talerzy pokrytych bardzo cienką warstwą magnetyczną. Każdy talerz posiada osobną głowicę odczytującą-zapisującą, która unosi się nad nim na cienkiej poduszce powietrznej, którą wytwarzają siły aerodynamiczne..

Czytaj dalej

Stive Jobs - człowiek który zmienił oblicze komputerów

Steve Jobs - wybitna jednostka i genialny umysł - przez wiele lat stał na czele komputerowego giganta z Doliny Krzemowej Apple Inc. Jako współzałożyciel, prezes i członek rady nadzorczej Jobs prowadził Apple od 1997 aż do 2011 roku, kiedy to na dwa miesiące przed śmiercią zrzekł się funkcji CEO w Apple tłumacząc to stanem swojego zdrowia.Steve Jobs wraz ze swoim przyjacielem - genialnym inżynierem Stevem Woźniakiem w 1976 roku założyli firmę Apple. Początkowo firma znajdowała się w garażu domu Jobsa, by po latach stać sie jednym z gigantów w Dolinie Krzemowej. W tym samym roku Jobs wspólnie z Woźniakiem zbudowali swój pierwszy komputer Apple I , który był sprzedawany w Stanach za znamienną kwotę 666, 66 USD, a rok później stworzyli Apple II , który odniósł ogromny sukces na rynku komputerów domowych.

Czytaj dalej

Wiedźmin - nowa wersja podbija rynek

Nic tak nie spędza snu z powiek miłośnikom gier jak mająca się ukazać kolejna część przygód Geralta z Rivii - "Wiedźmin 3:Dziki Gon". Mimo,że premiera zaplanowana jest na 19 maja 2015 roku, sądząc po trailerze wypuszczonym przez CD Projekt RED gra robi naprawdę niesamowite wrażenie, a pikanterii dodaje fakt, że posiada świat o otwartej strukturze, który jest czterdziestokrotnie bardziej rozległy niż ten w The Witcher 2: Assassins of Kings.

Czytaj dalej

Innowacje Apple

Apple Inc. - amerykańska korporacja zajmująca się projektowaniem i produkcją elektroniki użytkowej, oprogramowania i komputerów osobistych w ramach ciągłego rozwoju podejmuje szereg inicjatyw, które odbijają sie szerokim echem wśród konkurentów, firm współpracujących czy zwykłych, docelowych użytkowników.

Oprócz nowinek technicznych Apple kładzie nacisk na inne aspekty działalności jak na przykład dbałość o środowisko bądź też negocjacje z największymi, światowymi  wytwórniami filmowymi  w celu promocji swoich urządzeń.

Oto kilka ciekawych informacji, które są szeroko dyskutowane w mediach i wśród fanów Apple

Czytaj dalej

Media społecznościowe

Czy wiesz, że co drugi szef przed zatrudnieniem Cię przejrzy strony Facebooka, aby podejrzeć kim jesteś, jakich masz znajomych , co lubisz i robisz w wolnych chwilach?
Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy jak ogromną rolę pełnią media społecznościowe i ile dobrego i ile złego może z tego wyniknąć..
    Niemal każdy z nas zostawia po sobie jakąś aktywność w sieci - część z nas jest obecna na forach i prowadzi internetowe dysputy, niektórzy prowadzą bloga, a jeszcze inni na facebooku czy twitterze bądź też instagramie dzielą się swoim życiem prywatnym.

Czytaj dalej

  • 1
  • 2

Naprawa laptopów

Szkolenia i rozwój zapewnia

Serwis laptopów Warszawa

Odzyskiwanie danych warszawa

Własne laboratorium znacznie przyspiesza cały proces diagnozy dysków i

odzyskiwania danych

Serwis Iphone

Wymiana szybki ekranu dotykowego, baterii, gniazd, naprawa Iphone 4, 5, 6 ....

Serwis Iphone