Archiwizacja danych

Systematyczna archiwizacja danych (kopia zapasowa) to najlepszy przyjaciel każdego użytkownika komputerów. Serwis taki jak nasz każdego dnia otrzymuje zlecenia odzyskiwania danych z uszkodzonych dysków oraz rozwiązuje wiele innych problemów, które powodują utratę dostępu do ważnych plików, cennych zdjęć czy kontaktów.kopia zapasowa danych

Centrum napraw komputerów w swojej ofercie posiada usługi wykonania kopi zapasowej. Jest bardzo ważny element oferty serwisu komputerowego, który w znacznym stopniu poprawia bezpieczeństwo przechowywanych danych na laptopach i komputerach. W większości wypadków kopie zapasową wykonuje się na dysk USB, Pendrive lub płyty DVD. Zdarza się jednak, że klienci wybierają bardziej zaawansowane rozwiązania jak serwery plików NAS czy małe macierze RAID.

Dla wielu naszych klientów ich dane są wręcz bezcenne. Złudna wiara w niezawodność dysków twardych wielokrotnie prowadzi do ich utraty i konieczności odzyskiwania w profesjonalnych i kosztownych warunkach.

Klientów naszego serwisu komputerowego można podzielić na dwie grupy. Tych, którzy robią Backup i tych którzy będą go robić. To tylko kwestia czasu ponieważ przy dzisiejszej masowej produkcji awaryjność wszystkich nośników danych jest bardzo wysoka.

W przypadku problemów lub chęci skorzystania z naszej oferty zapraszamy do kontaktu z Centrum Napraw Komputerów