Odzyskiwanie haseł

Od dawna już większość stron internetowych , aplikacji, systemów , portali społecznościowych, systemów bankowych, dysków wirtualnych oferuje dostęp do swoich treści za pomocą haseł. Nie zawsze jesteśmy w stanie wszystko zapamiętać lub coś się może pokręcić. Nie jest to jeszcze powód do wielkich zmartwień. Niektóre hasła da się bowiem odczytać lub zresetować. Można dzięki temu przywrócić dostęp do swoich danych czy kontaktów.

- Zapomniane Hasło do Facebook, Skype, Poczty e-mail,  systemu operacyjnego, BIOS, dysku twardego, straciłeś numery seryjne swojego oprogramowania, kod licencyjny? My radzimy sobie z tymi problemami.

- Jeśli masz zapamiętane hasła w przeglądarce internetowej i zapomniałeś hasła do Fecebooka, Twittera, Poczty E-mail., e-sklepu, możemy je dla Ciebie odzyskać.

W niektórych przypadkach jest też możliwe usunięcie hasła, wtedy możesz je ustawić od początku.

Wystarczy przyjść do nas na bezpłatną diagnozę. Technicy zweryfikują własność hasła i poinformują o możliwościach odzyskania haseł. Nasz serwis zajmuje się tego typu problemami od 1997r. Nikogo nie zostawimy bez pomocy.