• START
  • Części do laptopów

Części do laptopów


W ofercie Centrum napraw komputerów z Warszawy znajdą państwo pełną gamę części potrzebnych do napraw laptopów. Dysponujemy dużym własnym magazynem części zamiennych oraz posiadamy możliwość zamówienia prawie każdej części do laptopów Acer, Asus, Apple, Dell, HP, Lenovo, Toshiba, Sony VAIO, Samsung, MSI, Fujitsu-Siemens i innych mniej typowych producentów.

Klawiatury

Klawiatury do laptopów to części najczęściej wymieniane w przypadku zalania laptopa. Niestety ze względu na ich budowę nie nadają się one do naprawy. W naszej ofercie znajdą państwo prawie wszystkie modele klawiatur do laptopów co zapewnia ponad 99% pokrycie zapotrzebowania.

Matryce

Matryce do laptopów najczęściej są wymieniane ze względu na uszkodzenia mechaniczne (zbita lub pęknięta matryca). W niektórych modelach szczególnie nietypowych matryc opłaca się wykonać naprawy układów podświetlenia. Zapraszamy na bezpłatną wycenę. W naszej ofercie znajdują się niemal wszystkie modele matryc do laptopów dostępnych na naszym rynku.

Zasilacze

Zasilacze do laptopów często ulegają awarii ponieważ są to elementy, które są narażone na uszkodzenia mechaniczne przewodów oraz awarie elektroniczne. W naszej ofercie posiadamy zasilacze oryginalne jak i zamienniki do wszystkich produkowanych laptopów. Zasilacz jest jednym z tańszych elementów lecz jego uszkodzenie powoduje brak możliwości korzystania z laptopa.

Obudowy i zawiasy

Obudowy i zawiasy do laptopów są dość często wymienianymi elementami. Bardzo często dochodzi do zacierania się zawiasów co skutkuje w konsekwencji ich wyłamaniem i uszkodzeniem elementów obudowy. Zapraszamy na bezpłatną wycenę naprawy.

Gniazda zasilania USB, HDMI

Gniazda zasilania są elementami, które bardzo często ulegają awarii ze względu na dość duże prądy płynące przez połączenie wtyczki z gniazdem oraz oddziaływanie mechaniczne. Gniazda zasilania w laptopach należy bezwzględnie wymienić na nowy element. Naprawa gniazd zasilania w laptopach jest krótkotrwała. W ofercie naszego serwisu laptopów z Warszawy znajdą Państwo gniazda zasilania do niemal wszystkich modeli laptopów, tabletów, smartfonów oraz gniazda USB do laptopów, smartfonów, tabletów, dysków USB, gniazda HDMI, oraz słuchawkowe, mikrofonowe i inne

Płyty główne

Płyta główna w laptopie to jego najdroższy element. Jeśli z jakiegoś powodu nie uda się naszym technikom naprawić płyty głównej w Twoim laptopie poszukamy nowej lub używanej płyty dla Ciebie. Jeśli zaakceptujesz koszty sprowadzimy ją z zagranicy i zamontujemy w laptopie.

Układy chłodzenia

Wiatraki i układy chłodzenia w laptopach są bardzo ważnymi elementami odpowiadającymi za prawidłowe odprowadzenie nadmiaru temperatury na zewnątrz laptopa. Ich sprawne działanie przekłada się na żywotność i bezawaryjną pracę laptopa. W przypadku problemów z przegrzewaniem, zawieszaniem się lub samoczynnym wyłączaniem zapraszamy na bezpłatną wycenę konserwacji lub naprawy układu chłodzenia w laptopie.

Wszystkie części do laptopów są sprzedawane wyłącznie po bezpłatnej wycenie w naszym serwisie wraz z usługa montażu. Nie ma możliwości zamówienia samych elementów ze względu na dużą ilość zwrotów spowodowanych błędnymi diagnozami klientów.