Odzyskiwanie danych

Oferta odzyskania utraconych danych prezentowana przez Centrum Napraw Komputerów w Warszawie skierowana jest do osób, które w wyniku awarii dysku, pendrive, karty SD czy dysku SSD utraciły ważne dane.  Utrata plików wiąże się często z utratą wielu godzin pracy! Dzięki nam nie musisz wszystkiego robić od nowa. Odzyskujemy utracone pliki, które zostały usunięte na skutek formatowania czy przypadkowego skasowania oraz dane w przypadku uszkodzeń nośników.

Koszt odzyskania utraconych danych w porównaniu do ilości godzin spędzonych na napisanie pracy magisterskiej, doktoratu, książki czy innych ważnych plików jak firmowe dokumenty czy zdjęcia jest znacznie mniejszy niż ich odtworzenie.

Jeśli przez przypadek bądź awarię sprzętu utraciłeś ważne dla Ciebie dane - cenne zdjęcia, filmy, dokumenty bądź inne pliki nie musisz popadać w panikę - istnieje duża szansa na to, że uda się je jeszcze odzyskać.Najlepszym rozwiązaniem będzie udanie się do serwisu, który zajmuje się profesjonalnym odzyskiwaniem danych, a jeśli akurat w pobliżu nie ma firmy, która świadczyłaby tego typu usługi, możesz przesłać dysk do naszego laboratorium w Warszawie.

Oferta odzyskiwania danych:

 • Odzyskiwanie danych z dysku twardego Seagate, Toshiba, Samsung, Hitachi, HGST, WD Western-Digital
 • Odzyskiwanie danych z dysku SSD Samsung, Kingston, Lite-On, Sandisk, Toshiba, PQI, Patriot, OCZ, Transcend, WD, AData
 • Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 0, RAID 1, RAID 5 ...
 • Odzyskiwanie danych z uszkodzonego smartfonu, telefonu, tabletu Samsung, Sony Xperia, Huawei, Asus, Lenovo, Acer ......
 • Odzyskiwanie danych z karty pamięci, z uszkodzonej karty, z karty po formatowaniu
 • Odzyskiwanie zdjęć
 • Odzyskiwanie danych z uszkodzonego pendrive, z pendrive który się nie zgłasza w komputerze
 • Odzyskiwanie danych z laptopa po upadku, z laptopa po zalaniu
 • Odzyskiwanie danych z serwerów HP, DELL, LENOVO, IBM i z komputerów stacjonarnych
 • Odzyskiwanie danych z serwerów NAS i dysków Sieciowych QUNAP, Synology, Seagate, LaCie,
 • Odzyskiwanie danych z dysków zewnętrznych, USB i przenośnych Seagate, Samsung, Toshiba, WD, Transcend, A-Data, PQI ...

>>>>>WYCENA ZA DARMO BEZ WZGLĘDU NA DECYZJĘ KLIENTA<<<<<

Można próbować samodzielnie ściągnąć program, ale nie jest to opcja, którą zalecamy. Często w wyniku samodzielnych prób odzyskania danych można osiągnąć odwrotny efekt do zamierzonego - aby skutecznie odzyskać pliki lepiej wymontować dotknięty problemem dysk i zainstalować go w drugim komputerze jako dodatkowy napęd.

Jak można stracić cenne dane? Jest kilka przypadków, które..

            Jednym z najczęstszych przyczyn utraty plików są awarie dysków - wiele ludzi zapobiegawczo posiada w domu kopię, jednak Ty możesz znaleźć się w grupie, która takiej kopii akurat nie zrobiła. Kolejną przyczyną utraty danych może być przypadkowe, nieświadome wykasowanie ich przez użytkownika - często nawet niechcący bądź też w wyniku braku odpowiedniej wiedzy technicznej możemy wcisnąć coś, co usunie dane z dysku.

Kolejną przyczyną utraty plików w naszym urządzeniu może być wyjątkowo złośliwy wirus komputerowy, a tych jak wiadomo nie brakuje.

Infekcja komputera poprzez wirus komputerowy odbywa się podobnie jak infekcja człowieka przez wirus grypy. Komputer, który jest zarażony wirusem, "choruje", tak jak człowiek. Wiele wirusów komputerowych jest nieszkodliwych i można je przyrównać do kataru. Istnieją jednak takie wirusy, które działają bardzo destrukcyjnie na dane zgromadzone na dyskach.Bardzo ciężko jest oszacować, ile tak naprawdę jest na świecie wirusów komputerowych, ponieważ nawet, gdybyśmy w tym momencie znali tę liczbę, prawdopodobnie jutro czy za tydzień byłaby ona bardzo nieaktualna - tak szybko powstają nowe wirusy.

            Czasem zdarzają się jeszcze przypadki, gdzie użytkownicy mając problem z komputerem, przeprowadzają Proces Recovery, czyli przywracają  zainstalowany system do ustawień poprzednio zapisanych bądź fabrycznych.Przeprowadzając taki proces dobrze sie zastanówmy, gdyż system wykryje dostępne dyski i zapyta, co ma robić – czy usunąć zawartość wszystkich nośników, czy tylko dysku systemowego. Po podjęciu decyzji nie ma już odwrotu i dane zostaną utracone.

            O tym, czy uda nam się odzyskać utracone pliki, decyduje sposób, w jaki i z jakiego rodzaju nośnika zostały one skasowane. Na przykład dane usunięte z pamięci USB są trudniejsze do uratowania niż te zapisane na twardym dysku. Powodzenie w odzyskiwaniu zależy również od czasu, przez który komputer pracował od momentu skasowania danych. Im ten czas jest krótszy, tym większe są szanse na uratowanie plików.

Warto też wziąć pod uwagę fakt, iż pewne rodzaje plików (np: filmy) są wyjątkowo trudne do odzyskania. Taki plik zajmuje dużo miejsca na dysku twardym, a więc po usunięciu, jego fragment może zostać łatwo zamazany. W takiej sytuacji nawet odzyskanie 99,9% pliku nie gwarantuje, iż będziemy w stanie go obejrzeć.

            Jeśli spróbujemy samodzielnie podjąć się odzyskania cennych dla nas informacji to możemy skorzystać z wielu programów dostępnych na rynku, jednak trzeba to zrobić uważnie i zgodnie z instrukcją.Jednym z nich jest EasyRecovery, który pozwala na wygodne i skuteczne odzyskiwanie danych, ale jest bardzo drogi (820 złotych). Możliwości tego programu są jednak dość ograniczone a usługa w laboratorium nie będzie kosztowała więcej niż jego zakup (Dotyczy usług, które może wykonać program)

            Jeśli  jesteś zupełnym laikiem, nie masz odpowiedniej wiedzy technicznej, a bardzo zależy Ci na utraconych plikach warto zwrócić się o pomoc do profesjonalnego serwisu. Laboratorium odzyskiwania danych, które mieści się w Warszawie na ul.Opaczewskiej 43/8 oferuje przede wszystkim darmową wycenę.

Tu uzyskasz odpowiednią pomoc, profesjonalne podejście, konkurencyjne ceny i bezpłatną analizę uszkodzeń, która wstępnie pomoże oszacować kwotę odzyskania danych. Zapraszamy!

Znalazłeś nas jako: Odzyskiwanie danych, odzyskiwanie danych z dysku, odzyskiwanie danych z pendrive, naprawa dysku twardego, odzyskiwanie danych Warszawa, naprawa dysków Warszawa, odzyskiwanie danych po formacie, odzyskiwanie poczty, odzyskiwanie macierzy RAID, odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku Warszawa