O nas


Bardzo mało jest na rynku firm w branży komputerowej, które mogłyby poszczycić się  tak długą tradycją w zakresie świadczenia usług napraw sprzętu, rozwiązywania usterek softwerowych , bądź odzyskiwania danych.
    Działamy na rynku od 1997 roku, profesjonalną naprawą laptopów zajmuje się od 2003 roku, a w 2009 roku uruchomiła specjalistyczne laboratorium, oferujące odzyskiwanie danych z uszkodzonych dysków twardych.
    Nieustanny postęp techniczny, coraz to nowe, udoskonalone modele urządzeń czy innowacyjne podzespoły wymagają od firmy Megaserwis ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności.Jednocześnie ludzie zatrudnieni w firmie łączą swoją pracę z pasją, co jeszcze bardziej przekłada się na efekt i zadowolenie klientów.
Firma Megaserwis zajmuje się naprawą laptopów, tabletów i komputerów takich firm jak:
Acer, Asus, Apple, Dell, HP, Fujitsu-Siemens, Toshiba, Lenovo, IBM, Compaq, Sony Vaio, Samsung, Gericom, Packard Bell, Belinea, Benq oraz innych mniej znanych na rynku.
Trzeba dodać, że serwis każdego dnia przystępuje do prostych napraw jak i rozwiązuje zlożone, skomplikowane problemy techniczne, występujące na płytach głównych.
    Najczęstszymi problemami, z którymi zgłaszają się klienci to zbite matryce, uszkodzone gniazda zasilania, zalanie sprzętu, usterki systemowe bądź awarie na płytach głównych takie jak uszkodzony układ graficzny bądź układ zasilania.Firma Megaserwis każdego dnia stawia czoła tego typu usterkom jak i specjalizuje się w odzyskiwaniu danych z uszkodzonych dysków twardych.Jak wiadomo wielu z nas trzyma w swoich laptopach cenne zdjęcia, filmy czy też ważne dokumenty i nie mając kopii zapasowych w każdej chwili możemy te dane stracić wskutek awarii dysku bądź też w wyniku nieświadomego wykasowania plików.Wychodząc swoim klientom naprzeciw firma Megaserwis w swojej działalności położyła ogromny nacisk na profesjonalne odzyskiwanie danych i od 2009 roku ratuje swoich klientów z opresji, którzy czesto stracili nadzieję, że uda sie cokolwiek odzyskać.
    Firma Megaserwis wyróżnia się także bardzo profesjonalnym i indywidualnym podejściem do klienta.Każdy klient, który przychodzi do serwisu dostaje bardzo dokładną diagnozę usterki i jest ona całkowicie bezpłatna.Dopiero gdy zdecyduje się na naprawę sprzętu - ponosi koszta naprawy, które w porównaniu z innymi serwisami są bardzo konkurencyjne.Jednocześnie firma Megaserwis kładzie nacisk na to, aby klient otrzymał swój sprzęt w jak najszybszym możliwym czasie, gdyż doskonale rozumie potrzeby swoich klientów, czy to zawodowe czy towarzyskie.
    Megaserwis s.c. ma swoją siedzibę w Warszawie przy ulicy Opaczewskiej 43/8. Osoby zatrudnione w serwisie to wysoko wykfalifikowana kadra techników, którzy mają udokumentowane lata doświadczeń w branży komputerowej. Firma zatrudnia kilkunastu pracowników, którzy każdego dnia stawiają czoła problemom natury technicznej i zawsze w sposób miły, rzetelny i profesjonalny podchodzą do swoich klientów.
    Jeśli masz problem ze swoim komputerem, laptopem, tabletem - nie włącza się, został zalany cieczą, masz zbitą matrycę albo sprzęt nie chce się ładować - nie wahaj się, przyjdź, na pewno wyjdziesz zadowolony!

Naprawa laptopów

Szkolenia i rozwój zapewnia

Serwis laptopów Warszawa

Odzyskiwanie danych warszawa

Własne laboratorium znacznie przyspiesza cały proces diagnozy dysków i

odzyskiwania danych

Serwis Iphone

Wymiana szybki ekranu dotykowego, baterii, gniazd, naprawa Iphone 4, 5, 6 ....

Serwis Iphone